O FIRMIE

4Time Spedycja to wiodąca firma świadcząca usługi transportu towarowego, z bogatym doświadczeniem w transporcie morskim lotniczym i drogowym zarówno w eksporcie i imporcie.

Firma 4Time Spedycja powstała w celu świadczenia usług najwyższej jakości, spełniających wymagania klientów, a także zapewniając im konkurencyjne stawki. Posiada reputację wiodącej międzynarodowej firmy spedycyjnej, dostarczającej globalne rozwiązania transportowe i dostawcze do wielu miejsc na całym świecie.

4Time Spedycja dysponuje agentami na całym świecie, co pozwala zapewnić dobry zasięg na rynkach lokalnych. Agenci obsługują również usługi NVOCC, pozwalające im negocjować stawki przewozów z głównymi liniami żeglugowymi.

4Time Spedycja oferuje również szerokie spektrum usług w zakresie zarządzania logistyką, które pomagają klientowi skrócić czas dostaw, obniżyć całkowite koszty produktu, zmaksymalizować efektywność łańcucha dostaw, poprawić kontrolę zapasów i zwiększyć zadowolenie klientów.

4Time Spedycja obsługuje ładunki przeznaczone do wszystkich krajów świata. Dostosowuje usługi i stawki do wymagań i budżetu klientów. Zawsze szuka nowych sposobów na zapewnienie lepszej obsługi. Utrzymuje doskonałe relacje z liniami lotniczymi, głównymi liniami żeglugowymi, celnymi, importerami i eksporterami, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług.

Naszą siłą jest zespół doświadczonych profesjonalistów i długotrwałe relacje z klientami, które przeszły długą drogę, aby uczynić nasza firmę jedną z najlepszych w branży spedycyjnej.

Zapewniamy

organizację i obsługę powierzonego transportu

  • Organizację przewozów całopojazdowych – bez względu na wielkość środka
    transportu. Ten rodzaj przewozów jest dedykowany dla firm, gdzie priorytetem jest czas, a wielkość ładunku uzasadnia ekonomicznie wynajęcie całej przestrzeni ładunkowej
  • Organizację przewozów częściowych i drobnicowych – wykonywanych również samochodami dedykowanymi. Ta technologia przewozu umożliwia osiągnięcie konsensusu pomiędzy czasem dostawy, wysokością frachtu oraz bezpieczeństwem ładunku
  • Organizację przewozu towarów niebezpiecznych oraz ponadgabarytowych
  • Organizację przewozu ładunków chłodniczych
  • Organizację transportów kontenerowych

 doradztwo w zakresie doboru środka transportu

pomoc w przygotowaniu dokumentów transportowych

stałą kontrolę nad powierzonym towarem

korzystanie ze sprawdzonych przewoźników

  • Przewoźnicy posiadają licencję oraz wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, co gwarantuje solidność i terminowość dostaw

ubezpieczenie przewożonego ładunku

GLOBALNI PARTNERZY

Używając tej strony, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione jako "zezwalaj" by zapewnić Ci najlepsze warunki przeglądania. Jeżeli nadal korzystasz z tej strony lub klikniesz "Akceptuje" to wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Zamknij